• Pacynkomat

• Z radością informujemy, że kółko teatralne „Turlicki” działające przy Szkole Podstawowej im. Andrzeja Skupnia-Florka w Gliczarowie Górnym, od lutego 2021 realizuje hybrydowo projekt edukacyjny Pacynkomat! A wszystko dzięki wydawnictwu Nowa Era i zacnemu Jury. Otrzymaliśmy grant w wysokości 1000 zł na jego realizację (zakup materiałów).  Wiele pracy przed nami: m.in. warsztaty z lalkarzami, nagrywanie krótkich filmików…Efektem finalnym naszego projektu będzie m.in. wykonanie samodzielnie pacynek dla Dzieci z Oddziału Onkologii i Hematologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie. Pacynkomat to sporo różnej, jiekiedy żmudnej pracy, wspólnego czasu, przygody i nowe nieodkryte lądy! To praca dla kogoś! To lekcja empatii. Trzymajcie kciuki! I do tego półroczna prenumerata magazynu FOCUS do szkolnej biblioteki, czyli dla wszystkich naszych uczniów i nauczycieli.

TURLICKI I ICH PACYNKOMAT

A oto rezultat naszej pracy kliknij TUTAJ