Ludowy Klub Sportowy „BIALI” Biały Dunajec, pragnąc zrealizować projekt p.n. „Dla tych, co własnego boiska nie mają” zaprasza 5 szkół z terenu Podhalańskiej Lokalnej Grupy Działania do udziału w turniejach piłki nożnej w następujących grupach wiekowych:

1. Dzieci roczniki 2008 – 2010 (10 zawodników z każdej szkoły)
      2. Dzieci roczniki 2011 – 2013 (10 zawodników z każdej szkoły)

• Klub, w ramach realizacji Projektu, zapewnia zakup profesjonalnych strojów piłkarskich (spodenki, getry i koszulka) dla uczestników z nazwą szkoły i miejscowości, którą szkoła reprezentuje.
      • Turnieje będą odbywać się cyklicznie raz w miesiącu, w lutym, marcu i kwietniu na hali sportowej w Białym Dunajcu, natomiast w maju, czerwcu i lipcu na stadionie sportowym im. Stanisława Trebuni – Tutki „UJKA” w Białym Dunajcu. Przewidywany dzień turnieju to ostatnia sobota każdego miesiąca, rozpoczynając od lutego 2021 roku.
      • Dzieci będą dowożone na turnieje transportem zorganizowanym w ramach Projektu
      • Podczas turniejów organizator zapewnia opiekę medyczną i obsługę sędziowską oraz napoje
      • Na zakończenie, w turnieju finałowym, który przewidujemy w lipcu podczas MEMORIAŁU IM. STANISŁAWA TREBUNI – TUTKI XVIII DUNAJECKIE GRANIE, przyznany będzie puchar za zajęcie I, II, III, IV i V miejsca, dyplomy dla uczestników zwycięskich drużyn, które zajmą I, II i III miejsce oraz statuetki dla najlepszego zawodnika, najlepszego bramkarza i najlepszego strzelca w poszczególnych grupach.

Celem operacji jest wzrost aktywności fizycznej dzieci od najmłodszych lat, zwiększenie możliwości ich rozwoju i propagowanie zdrowego trybu życia poprzez organizację wydarzeń sportowo-rekreacyjnych w miejscowości Biały Dunajec.