• Zdjęcia szkoły

• Spektakl "Żeby tradycji stało się zadość"  Grudzień 2019

Dzień Dziecka 1 czerwca 2020

Sarnia Skałka kl. I-V wrzesień 2020

• Wejście na teren szkoły w czasie pandemii

• W związku z zaostrzonym reżimem sanitarnym prosimy rodziców o przestrzeganie ustalonych przez nas zasad bezpieczeństwa i wchodzenie na teren szkoły wyłącznie jeśli istnieje taka konieczność. Osoby nie będące uczniami oraz pracownikami szkoły mają obowiązek zakrywania na terenie szkoły ust i nosa. Uczniowie wchodzą i wychodzą ze szkoły następującymi wejściami:

-oddział przedszkolny- bezpośrednie wejście na salę od strony boiska;

-kl. I-IV wejście od strony boiska;

-kl. V-VIII wejście główne szkoły.

Płyny do dezynfekcji rąk znajdują się przy wszystkich wejściach do szkoły. Uczniów prosimy o pozostawanie w czasie przerw z nauczycielem w klasach lub przy sprzyjajacej pogodzie o przebywanie na świeżym powietrzu (teren szkoły) oraz zakrywanie ust i nosa podczas przerw, a w trakcie lekcji wg informacji nauczyciela uczącego lub bez potrzeby sami mogą zakrywać usta i nos podczas lekcji. Nauczyciele i pracownicy szkoły zakrywaja usta i nos podczas pobytu na terenie szkoły.