• Dobrze zaPROJEKTowana Szkoła 2022

Małopolska Tarcza Antykryzysowa-Pakiet Edukacyjny

SZKOŁA PROMUJĄCA BEZPIECZEŃSTWO

Nasza szkoła przystąpiła do realizacji projektu w 2018 r. Celem działań szkoły i wszystkich partnerów jest promocja i kształtowanie bezpieczeństwa w  szkole, a równocześnie zwiększenie poczucia bezpieczeństwa uczniów i nauczycieli na terenie szkoły i w jej okolicy.

Wynikiem pracy szkoły i wszystkich partnerów w projekcie było przyznanie przez Komendę Powiatową Policji w Zakopanem honorowego Certyfikatu

SZKOŁA NA MEDAL

W październiku 2019 roku szkoła nasza otrzymała tytuł "Szkoła na medal". Przyznawany jest on corocznie przez Głos Nauczycielski dla 13.szkół w Polsce. Razem z nami tytuł otrzymały m.in. szkoły z Częstochowy, Krakowa, Warszawy, Kowanówka. Tytuł ten odebraliśmy  na Zamku Królewskim w Warszawie podczas Gali wręczania tytułu Nauczyciel Roku oraz wyróżnienia Złotej Trzynastki -wyróżnionych za swoją pracę 13. nauczycieli z całej Polski.